KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857079
nr 1385 7079
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 45x54, yttermått inklusive ram: 72x80 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:50:54
17/3 19:55:16
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt